Solární Grow systémy

LogoLED

 

 

105_1494

Ostrovní systémy s baterii

Tento systém je zcela soběstačný a zákazníkům nabízí úsporu elektrické energie 100%.
Tento systém je vhodný pro místa kde není přívod elekricke energie. Počateční náklady jsou větší než u systému GridFree grow,ale náklady na el.energii jsou NULOVÉ!

Solární ostrovní systém díky nejmodernějším LiFePO4 bateriim dokáže být zcela soběstačný na přívodu el.energie.Tento solární systém spolu s led grow panely dokáže i při špatném počasí nabít baterie a ty při správném počtu panelů a baterii dokážou osvětlit prostor jaký potřebujete.

Naše led grow panely používají drivery od firmy Lumotech, které mají pozvolný nástup, tímto jsou pro tyto systémy nejvhodnější řešení.
Největší výhoda těchto sytému spočívá v nulových nákladech na el.energii. Životnost solárních panelu je něco kolem 20-25 let.

Nevýhody: složitější montáž, vyšší vstupní investice
Přibližná cena systému na osvětlení 1,5m2 se pohybuje kolem 30 000  Kč včetně baterie.

Naší zaměstanci vám zdarma spočítaji vstupní investici pro váš prostor –  david.p@ledideal.cz

 

solar-battery-system solar panel měnič Grif

 

 

GridFree grow systém

Tento systém dokáže ušetřit až 90% el.energie. GridFree nepouživá baterie a solárním panelem vyprodukovanou el.energii přes mikroměnič přímo dodává do vaší sítě. Mikroměnič je už přímo dodáván u solárního panelu. Jednoduchá montáž umožňuje naším zákazníkům si tento systém namontovat zcela soběstačně a to za pár minut.

Je vhodný při svícení ve dne,protože dodává el.energii přímo do sítě.Počateční náklady na osvicení 1,5m2 jsou cca 16 000 Kč.

Životnost těchto panelů je 20-25 let. Úspora el.energie je až 90%. Od 10-16 hod je úspora el.energie až 100% a přebytečnou energii dodává do vaší sitě.
Tento systém spolu s led grow panely spotřebuje na osvětlení 1,5 m2 za 3 měsíce 50 Kw,  tj. při ceně 4,50kč za Kwh – 250kč !!

Zdarma vám spočítáme vstupní investici a úsporu el.energie – david.p@ledideal.cz