Ledideal.cz na Cannafestu 2017

Cannafest 2017

Při objednání jakéhokoliv světla ,získate lístek na Cannafest 2017 Zdarma!!

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest se letos bude konat už posedmé. Své brány otevře tradičně v listopadu.  Na Výstavišti Incheba v Praze Holešovicích. Přestože do jeho zahájení zbývá pár měsíců, přípravy na celou akci jsou již v plném proudu.

Loni se na Cannafestu představil rekordní počet vystavovatelů z 21 zemí světa a svým rozsahem dokonce pokořil světový konopný veletrh Spannabis, který se každoročně koná v Barceloně. A jak bude vypadat Cannafest 2016? Své místo na veletrhu budou mít i letos vystavovatelé nabízející pěstební techniku, hnojiva nebo semena, kuřácké potřeby a vaporizéry. Chybět nebudou ani výrobci kosmetiky, oblečení, potravin nebo média zabývající se konopnou osvětou či instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci a využití konopí v medicíně.

Konopí se týká všech

Organizátoři veletrhu chystají pro návštěvníky také celou řadu novinek a vychytávek, aby jim účast na veletrhu co nejvíce zpříjemnili. Jednou z nich je například změna v organizaci odbavení návštěvníků. „Chceme, aby lidé, kteří na veletrh zavítají, nemuseli dlouho čekat před vchodem, ale aby byli hladce a bezproblémově odbaveni. S tím souvisí i zlepšení informačního systému veletrhu,“ říká ředitel veletrhu Lukáš Běhal. Ten také uvedl, že letošní Cannafest bude ještě více než v předešlých letech zaměřen na využití konopí v medicíně. V současné době se dokončuje program třídenní odborné konference, která se každoročně těší velké pozornosti odborné i laické veřejnosti. Ředitel veletrhu prozradil, že mezi potvrzenými jmény je například přední světový odborník na konopí Lumír Hanuš z Hebrejské univerzity v Jeruzalémě a že svou účast rovněž potvrdila delegace odborníků na léčebné konopí z Izraele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *